Sunday, December 19, 2004

نحوه عضویت در سایت پید تو کلیک و جزییات

ورود به سايتهاي PTC (پرداخت در ازاي کليک ) و نحوه عضويت در آنها:
من سايتهايي که درآمد مناسب مي توان از آنها داشت و درصد کمسيون آنها خوب است و از همه مهمتر قابليت پرداخت به حساب ايگولد را دارند در زير معرفي کرده ام. توجه کنيد که سايتهايي که در اين کار فعاليت دارند زيادند ولي از نظر اعتبار بايد بررسي شوند. من در انتخاب اين سايتها اين نکات را در نظر گرفته ام.
1- قابليت دريافت درآمد با ايگولد. 2- تعداد اعضاي فعال سايت 3 - مقدار وجهي که به اعضا پرداخت کرده 3- درآمد ماهانه 4- اطمينان به معتبر بودن سايت .
من يه مدت در سايتهاي زيادي عضو بودم سايت در اين زمينه زياد هست ولي امکان کلاهبرداري زياده من بنا به تجربه خودم اين چند سايت که ارزش عضو شدن رو دارند معرفي کردم . اينها تعداد زيادي ايميل مي فرستند. و درآمد خوبي دارند.
نحوه ثبت نام در اين سايتها:
پس از کليک روي هرکدام از لينکها و ورود به هر سايت دنبال لينک join يا signup بگرديد و روي آن کليک کنيد. پس از آن يک جاي خالي براي شما مي آيد. درون آن آدرس ايميل خود را وارد کنيد.
Please enter your Email address to sign-up:
لطفا آدرس ايميل خود را براي عضويت وارد کنيد
بعد وقتي روي continue کليک کنيد اين پيغام را مي دهد.
An email containing a special signup URL,has been sent to your email address. You should receive it shortly.
پس از آن به ايميل خود برويد و روي لينک که از طرف سايت آمده کليک کنيد. سپس يک صفحه که داراي فرم است براي شما مي آيد.که بيشتر سايت ها در ثبت نام خود، اطلاعات زير را مي‌خواهند:
Username: نام كاربري شما براي وارد شدن به سايتSend emails to: ايميل هاي تبليغاتي شما به كجا ارسال شود كه بهتر است site inbox رو انتخاب كنيد.First Name: نام شماLast Name: نام خانوادگي شماAddress: آدرس محل سكونت شماCity: شهر محل سكونت شماState: استان محل سكونت شما که براي خارج از آمريکا N/A را انتخاب کنيد Zip Code: كد منطقه (0098) براي ايرانCountry: كشور شماReferred by: معرف شما (اگر از طريق من عضو بشيد اسم من را مي‌بينيد.)Select categories of interests to you: در اين قسمت از شما مي‌خواهد كه نوع ايميل هايي كه براي شما فرستاده مي‌شود را انتخاب كنيد بهتره همه رو انتخاب كنيد تا ايميلهاي بيشتري در يافت کنيد بجز اينها:
Delete , I cant read , I have more than one account , I use cheat Software , Don't check it , Get all My money , Take my money , Enjoy Clicking , Please delete me , Im Cheater , Adult 18+ , Donate My Earnings To PaidSolos , Adult , Dont Click This One , I Wont Read , Delete Me Now , ... و گزينه هاي مشکوک که احساس ميکونيد شما رو به عنوان تخلف کار نشون ميده و باعث ميشه پوله شما رو ندهندselect a payment method: طريقه واريز پول به حساب شما (e-gold را انتخاب كنيد.) و در قسمت بعدي شماره حساب e-gold خود را وارد كنيد.Password: پسورد خود را براي ورود به سايت انتخاب كنيد Confirm Password: دوباره پسورد خود را وارد كنيد.
نکته مهم:
در قسمت send email to گزينه mail box را انتخاب کنيد تا همه ايميلها در inbox خود سايت ذخيره شود و شما براحتي به خود سايت رفته و آنها را چک کنيد بر روي هر ايميل كه كليك مي كنيد كنار آن تيك بزنيد تا بعدا دچار سردرگمي نشويد در آخر آنها را با كليك بر روي Delete پاك كنيد.
بعد از ثبت نام براي ورود به اکانت خود بر روي لينک Member يا Log in (هر کدام که در سايت بود ) کليک کنيد. و بعد از ورود به اکانت خود گزينه هاي زير را ميبينيد :
Earnings Stats موجودي بدست آمده شماAdvertising Stats تبليغاتي که شما سفارش داده ايدYour Inbox ايميلهاي تبليغي درون اکانت شما - که با ديدن آنها پول در يافت ميکنيد (کار اصلي ما)Referral Links لينکي که شما مي توانيد با آن سايت را به دوستان خود معرفي کنيد تا در زير مجموعه شما قرار گيرندUser Account Info اطلاعات اکانت شما که موقع ثبت نام داديد و مينونيد آنها را عوض کنيدGold Membership براي ارتقا به عضو طلايي هست . شما بعد از بدست آوردن درآمد با پرداخت مبلغي از حساب خود به سايت عضو طلايي مي شود و از امکانات ويژه اعضاي طلايي استفاده مي کنيد . که مثلا حداقل موجودي براي پرداخت کمتر مي شود و يا هر عضوي که زير مجموعه کسي نباشد زير مجموعه اعضاي طلايي مي شود و در ايميل هايي که سايت مي فرستد تبليغ اعضاي طلايي را مي کنيد.ولي به نظر من تو هر سايتي تا در يافت نداشتيد پول نديد چون معلوم نيست که راست بگن AutoSurf هر چند دقيقه يک لينک براي تبليغ ميدهد . بهتر است استفاده نکنيد.Paid2Click درآمد به ازاي کليک روي بنر هر روز تعدادي بنر براي پرداخت به شما درون آن قرا مي گيرد ( کار اصلي ما )Paid2Search پرداخت به ازاي جستجو معمولا چون کشور ايران در بين کشورهايي که ميتوانند از اين قسمت استفاده کنند نيست ما با اين قسمت کاري نداريم چون جريمه ميشويم .Paid2Signup پرداخت به ازاي عضويت -در اين قسمت روي بنر کليک مي کنيم و در سايت ان مراحل عضويت را طي مي کنيم و ايميل خوش آمد گويي را در جايي که زير بنر هست کپي مي کنيم و ارسال مي کنيم که به نظر من به صرفه نيست و يادتون باشه تو سايتي که عضو هستيد دوباره عضو نشيد و گر نه اکانت شما پاک ميشود Log-Out : براي خارج شدن از اکانت خود
نکته مهم :
هرگز در يك سايت دو بار ثبت نام نكنيد چون مشخصات دستگاه شما ثبت مي شود و اگر از يک دستگاه با يک مشخصات دو يا چند اکانت عضو شده باشد بقيه اکانتها بايد حذف شود و گرنه هردو يا چند اکانتي که اين حالت باشند حذف مي شوند که بعضي موارد مدير سايت با يک ايميل کلي اخطار مي کند و لي بعضي سايتها هم اخطار نمي کنند. و متاسفانه اين تخلفات بيشتر از هموطنان ايراني خودمون سر ميزنه که به علت عدم اطلاع از اين موضوع هست .اگر هم آي دي شما حذف نشود در هنگام پرداخت شما به عنوان متقلب شناخته مي شويد و مبلغي به شما تعلق نمي گيرد.مثلا از روي سريال هارد شما ميفهمن
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
چگونه پولسازي را سرعت دهيم؟
براي افزايش در سرعت پولسازي در سايتهاي PTC (پرداخت در ازاي کليک) مي توانيد از راههاي زير استفاده کنيد:
۱- از اينترنت پر سرعت استفاده کنيم.
۲- از نمايشگر هاي وب(browsers)خوب مثل(advanced browser)استفاده کنيم که قابليت باز کردن تعداد بيشماري پنجره را در يک زمان داراست. اين نمايشگر را به صورت مجاني ميتوانيد download کنيد.
http://www.advancedbrowser.com/abrowser.exe
۳- عامل نمايش تصوير را در (internet tools) خاموش کنيم و در جاهايي که به تصوير نياز داريم (مثل مطابقت اعداد) با موس راست کليک کرده و (show picture) را انتخاب کنيد.براي خاوش کردن تصوير به منوي زير رفته و همه تيکها را بر داريد و ok کنيد و بعد براي بازيابي resture default را بزنيد و ok کنيد.
control panel- internet option- advanced- multimedia
۴- در يک زمان چند سايت مختلف را باز کنيد و سريع کليک کنيد.
۵- حتما زيرگروه (Referral) براي خود درست کنيد.
۶- سايت هايي كه ما با آنها ارتباط داريم معمولا سايت هايي هستند كه پنجره هاي تبليغاتي زيادي با خود به صورتPOP UP باز مي كنند. اين پنجره ها هم باعث شلوغ شدن صفحه مي شوند و هم اينكه سرعت اينترنت ما را پايين مي آورند.Google Toolbar مانع باز شدن بسياري از اين پنجره ها مي شود.براي دانلود آن اين لينک : http://toolbar.google.com را كليك كنيد. حجم اين فايل 430 كيلوبايت است بعد از نصب بر روي دكمه Option كليك كرده و در پنجره اي كه باز مي شود سربرگ Auto Fill را انتخاب كنيد. در اين قسمت مشخصات خود را وارد كنيد و دكمه OK را بزنيد. از اين به بعد هرگاه لازم داشتيد فرمي را در سايتي پركنيد و اطلاعات خواسته شده شبيه اطلاعات وارد كرده شما بود ، فقط كافي است بر روي دكمه Auto Fill كليك كنيد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
چند نکته براي باز کردن لينکهاي ارسالي:
۱- در داخل ايميلهاي ارسالي بايد بر روي لينکهايي که به صورت زير هستند کليک کنيد و ديگر لينکها سودي براي شما ندارند
http://www.sitename.com/scripts/runner.php?EA=200403031653593904
۲- خيلي مهم: بعضي اوقات بعضي سايتها در داخل ميل خود يک لينک مي فرستند که قبل از آن نوشته اند که برروي اين لينک کليک نکنيد و يا در مورد بعضي لينکها ميگويد که کشورهاي خاصي حق دارد اين لينک را باز کند يا اين سايت از اين کشورها عضو ميپذيرد (که۹۹/۹۹٪ايران نيست) بايد دقت کنيد که اين لينکها را کليک نکنيدوگرنه اکانت شما پاک ميشود پس هميشه متن ميل را سريع يه نگاه بکنيد تا زحمات شما هدر نرود زيرا آنها منتظر کوچکترين لغزشي از سوي شما هستن مثلا به عنوان نمونه قبل از لينک مينويسن:
Don’t click don’t click don’t click this mail
و يا :
Please do a valid search and get paid, DO not click if you dont want to search
و يا :
SEARCH WITH THE BEST!Do you need to find something ? Try use this quality search engineIF YOU ARE NOT FROM ONE OF THE FOLLOWING COUNTRIES AND FOUND TO BE CLICKING SEARCH LINKS, YOU WILL HAVE YOUR ACCOUNT DELETED IMMEDIATELY AND WITHOUT QUESTION!!:United States, Canada, Australia, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Iceland, Italy, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland and United Kingdom
و يا:
Looking for something? try the great engine!If you are not from United States, Canada, Australia, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Iceland, Italy, Netherlands, New Zealand, Norway, Portugal, Sweden, Switzerland and United Kingdom. Don't click the link.
و يا:
*** DO NOT REPLY TO THIS MAIL ****** CHEAT LINK INSIDE! BEWARE! ***Dear [‌Your Member] ,CHEAT LINK!CHEAT LINK!CHEAT LINK! و يا متني مانند اينها
۳- در بعضي لينکها که باز مي شوند براي اطمينان از انسان بودن شما و جلوگيري از برنامه هاي اتوماتيک، بايد عددي را که به صورت مشبک نشان داده اند از بين چند عدد انتخاب کنيد
۴- شما بايد چند ثانيه صبر کنيد تا لينک باز شود و زمان مورد نياز آن پايان يابد. معمولا در قسمت بالاي صفحه سمت چپ زمان مورد نياز و مبلغ آن لينک را معلوم مي کنند. که پس از گذشتن آن زمان در همان قسمت عبارت زير نوشته مي شود و شما مي توانيد صفحه را ببنديد در غير اينصورت مبلغي به حساب شما واريز نمي گردد.
thank you your accont credit
۵- تا يک لينک از يک سايت کامل نشده است و مبلغش واريز نشده است شما نمي توانيد لينک ديگري را باز کنيد و اگر اين کار را بکنيد مبلغي به شما تعلق نمي گيرد و پيغام مي دهد که بايد صبر کنيد تا لينک قبلي پايان يابد.
۶- ايميلهايي که براي شما ارسال مي شود در subject آنها ممکن است کلماتي مانند share يا solo ببينيد و ضمنا مبلغ آن ايميل هم نوشته مي شود. اگر solo باشد يعني داخل آن ايميل يک لينک موجود است و اگر share باشد يعني چندين لينک موجود است
۷- ايميل اکثر سايتها چند روز بيشتر معتبر نيستند و بعد از زمان اعتبارشان اگر کليک کنيد سودي به شما تعلق نمي گيرد.
۸- حتما ايميلهاي چند سايت را با هم چک کنيد که وقتتان تلف نشود چون تا يک ايميل يا لينک باز شود شما وقت داريد که به سراغ ميل و لينک سايت ديگر برويد همچنين حتما ميلها و لينکها را در يک پنجره جديد باز کنيد تا بر روي پنجره قبلي باز نشود و در اينصورت مبلغي بدست نياوريد(دکمه شيفت را نگه داريد تا لينکها در يک پنجره جديد باز شود)
۹- هر تبليغي رو که ديديد زود وسوسه نشويد چون امکان دارد آن سايت خوبي نباشد و وقت شما را تلف کند. من براساس تجربه و تحقيق و جستجوهاي فراواني که در سايتها و وبلاگهاي مختلف کرده ام بهترين سايتها را به شما معرفي ميکنم و سعي مي کنم اطلاعات خوبي از آنها را براي شما بنويسم که بتوانيد خودتان حساب کتاب کنيد و انتخاب کنيد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نکته بسيار مهم جديد جديد : ( در هيچ سايت يا وبلاگي اين مطلب را نميبينيد)
يک روش بسيار عالي و100درصد عملي براي اينکه سر اين سايتها گول بماليد و تمام لينکها وبنرهاشون رو با هم باز کنيد و الافي و جمع کردن پول بصورت سنت سنت را بزارين کنار البته بعضی سايتها متوجه شدن و جلوی اين کار را گرفتند
همون طور که ميدونين اگر بيشتر از يک لينک در يک سايت باز کنيد پيغام زير ظاهر ميشه که ميگه صبر کنيد تا مدت زمان لينک باز شده قبلي تمام شود
You must let ad timers expire before clicking on another ad!
حالا با اين روش که من ميگم ديگه اين پيغام را نميبينيد.
شروع:
http://www.advancedbrowser.com/abrowser.exe
1_ابتدا از طريق لينک بالا بروسر را دانلود ميکنيدو نصب کنيد
2_توسط advancedbrowser وارد يک سايت ميشويد وسپس inbox mail وهر چند تاميل را که دوست داريد باز ميکنيد ( دکمه شيفت را نگه داريد تا هر ميل در صفحه جديد باز شود)
روي آن لينکي که به شکل
http://www.sitename.com/scripts/runner.php?EA=200403031653593904
است کليک راست کرده و copy shortcut ( يا آن خط را با موس رنگي کرده و کنترل + c ) را ميزنيد بعد يک پنجره internet explorer باز ميکنيد و در نوار آدرس کليک راست کرده و paste { يا کنترل + وي(V) } را ميزنيد و بعد اينتر به سراغ لينکهاي بعدي برويد و همين کار را تکرار کنيد ميبينيد که نه پيغام خطايي مي آيد نه چيز ديگر فقط و فقط تايمر هر صفحه شروع به کار ميکند و به کار خودش پايان ميدهد
نکته: بهتر است که به منوي control panel- internet option رفته وآدرس پيش فرض internet explorer را به use blank تغيير دهيد تا کارتان سريتر انجام شود
نکته:در اين روش حتي 1سنت از پولتان به هدر نميرود و اين کار به هيچ وجه تقلب نيست من با اين روش پول گرفته ام.
نکته:ميتوانيد در هر زمان که خواستين ديسکانکت شويد و عمل کپي پيست لينکها ازadvancedbrowser بهinternet explorer را بصورت آفلاين انجام دهيد واز هزينه هاي تلفن-اکانت... راحت شويد بصورتي که ميتوانيد 80 درصد کار را در حالت ديسکانکت انجام دهيد.توجه کنيد که حدود ۳۰ صفحه internet explorer بيشتر نميتونيد باز کنيد وگرنه ويندوز هنگ ميکند(يعني وقتي حدود ۳۰ صفحه شد به اينتر نت وصل شيد و پول آنها را دريافت کنيد و دوباره ديسي شويد و اعمال فوق را انجام دهيد)
توجه :هيچ سايتي را و هيچ ميلي را توسط internet explorer بازنميکنيد شما فقط و فقط لينک درون ميلها را کپي و سپس بر روي internet explorer پيست ميکنيد.
نکته:براي سرعت بيشتر و سرعت دادن بکارتان بهتر است تصاوير را غير فعال کنيد:
براي اين کار عامل نمايش تصوير در (internet tools)را خاموش کنيد و در جاهايي که به تصوير نياز داريد (مثل مطابقت اعداد) با موس راست کليک کرده و (show picture) را انتخاب کنيد.براي خاوش کردن تصوير به منوي زير رفته و همه تيکها را بر داريد بعد براي بازيابي resture default را بزنيد
control panel- internet option- advanced- multimedia
اگه با اين روش گفته شده مشکل دارين يکبار ريستارت کار را درست ميکند
اين روش۱۰۰درصد جواب داده البته اگر کاملا عملياتها رعايت شوند
در ضمن قسمت paid2click را هم ميشود با اين روش انجام داد
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نکته مهم:
هر موقع به حداقل پرداختي(payout) که سايت تعيين کرده رسيديد به گزينه
visit your redemption page ويا My redemption area رفته و اگر عضويت شما رايگان است به دنبال Free Member Payout گشته و درگزينه ( cashout)پرداخت : Request Redemption راکه فعال شده انتخاب کنيد هيچوقت قبل از اينکه به حداقل پرداخت برسيد درخواست پرداخت نکنيد چون پول شما صفر ميشود و پول شما را نميدهند براي فهميدن اينكه مدت زمان پرداخت سايت چقدر است در صفحه اول سايت از منوها بر روي FAQ و يا Question ويا Help كليك كرده و در صفحه باز شده در قسمت Earnings Questions مي توانيد با مطالعه آن پاسخ سؤال خود را بگيريد البته آن مدتی که آنجا ذکر شده حدودی است و خيلی وقتها بيشتر هم طول ميکشد
وقتي که در خواست پرداخت کرديد سايت بررسي ميکنه ببينه که شما تخلفي نکرديد از قبيل اينکه روي لينکي که قبلش گفته کليک نکن يا گفته اين لينک مخصوص اين کشورهاست کليک نکرده باشيد پول شما رو به حساب ايگولدتون ميريزه در ضمن اين بررسي سايت بسته به نوع سايتش از يک روز تا سه ماه طول ميکشه پس يکي از مزيتهاي سايتهاي خوب اينه که سريع پرداخت ميکنه
توجه:کار اينترنتي يک ريسک است چون ما هيچ مدرکي نداريم که تو اين سايتها پول داريم پس آنها به راحتي ميتونن پول ما را بالا بکشن و ندهند بعضي از سايتها اولش که راه ميوفتن براي اين که اسم و رسم پيدا کنند و تعداد اعضا خود را زياد کنند اول پول خوبي ميدهند ولي بعد از مدتي به کلاه بر داري و بهانه تراشي براي پرداخت نکردن پول ما ميپردازنند . پس تمام اين سايتها که معرفي ميشونند ضمانت ندارند (توجه کنيد ما فقط راه را نشان ميدهيم) اما تا الان بهترين هستنند که افراد زيادي از اينها پول گرفتن و شما هم اگر سايت معتبري که پرداخت داشته و ميشناسيد معرفي کنيد تا بزارم تو سايت همه استفاده کنند توجه کنيد که هر سايتي که پرداخت هم داشته باشه ارزش کار کردن نداره زيرا يا آنقدر ناچيز است که پول تلفن ما هم تامين نميشود يا آنقدر زمان رسيدن به حداقل پرداخت آنها طولاني است که ارزش وقت گذاشتن ندارند
شما ميتونيد بريد اينجا : http://www.gptboycott.com/watch و ليست سايتهاي کلاه بردار که پرداخت ندارند را در اين زمينه ببينيد
نکته بسيار بسيار مهم:
اخيرا يک ويروس(تروجان) جديد آمده که در زماني که متصل به نت هستيد روي کامپيوتر شما ميشينه (بدون اينکه شما متوجه بشيد) و هيچ ويروس کشي اونو نميشناسه و اول رجيستري شما از کار ميوفته دوم آدرس پيش فرض اينترنت اکسپلور را قفل کرده و ديگه نميتونيد تغيرش بديد و بدتر از همه اينکه تمام پسوردهايي که شما تايپ ميکنيد (از جمله ايگولد) را براي آنها ميفرسته که به راحتي ميتونن ايگولدتونو خالي کنن
روش جلوگيري از ورود اين تروجان:
شما بايد McAfee Personal Firewall Plus 2004 يا هر Firewall قوي و جديد که ميشناسيد را نصب کنيد در ضمن حتما يه ويروس کش جديد و قوي نصب کنيد با اين کار زماني که شما در نت هستيد هيچ چيزي بدون اجازه شما وارد يا خارج نميشه و به راحتي جلوي ورود اين تروجان مخرب را ميگيريد.
نکته : در هر سايتي كه ثبت نام مي‌كنيد حتما هر سه يا چهار روز سر بزنيد و حداقل يک بنر يا ميل اون رو چك كنيد وگرنه بعنوان عضو غير فعال شناخته مي‌شيد و اكانت شما حذف ميشه.
براي ثبت نام در اين سايتها بر روي لينکهاي پايين كليك كنيد (دکمه شيفت را نگه داشته و بعد کليک کنيد تا در صفحه جديد باز شوند)
http://200cents-2000dollars.com/pages/index.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home