Saturday, December 18, 2004

نحوهی عضویت در سایت پی تی سی و کسب در امد از ان ها

با روزی ۲ ساعت کار ماهي ۱۰۰۰ دلار بگیر
سلام به شما بازديد کننده محترم:
من در اين سايت قصد دارم تا در مورد يکي از راههاي بدست آوردن پول از اينترنت صحبت کنم.اميدوارم با نظرات و پيشنهادات خودتون در اين کار به من کمک کنيد
نکته ۱: اگر در اولين قدم موفقيت نصيب ما ميشد سعي و عمل ديگر معني نداشت.
نکته ۲ : پيروزي نصيب کساني ميشود که بيش از همه استقامت دارند.
نکته ۳: اين سايت را روي کامپيوتر خودتون ذخيره کنيد و با دقت آ ن را به صورت آفلاين مطالعه کنيد مطمئن باشيد ضرر نميکنيد.
موارد مورد نياز جهت كسب درآمد از اينترنت:
1- داشتن يك عدد كامپيوتر
2- دسترسي به يك خط اينترنت خوب بدون قطعي و ترجيحا با سرعت بالا
3- داشتن وقت خالي (وقت بيشتر = پول بيشتر)
4- بلد بودن كمي انگليسي (فقط كمي)
شما اگر به طور فعال در اين سايتها کار کنيد راحت ماهي حداقل يک ميليون کاسبيد اين نکته را هم در نظر بگيريد که هزينه تلفن براي هر ساعت اتصال به اينترنت۲۰۰تومان است و اينترنت ماهيانه ۱۰۰۰۰ تومان است .
شما هم مرام و معرفت داشته باشيد رويه لينکي که من گذاشتم کليک کنيد تا هم شما سود ببريد هم من که وقت گذاشتم براتون اين آموزشها را گذاشتم با اين کار شما از طرف من عضو ميشيد و يک کميسيون و پورسانت به من ميدهند.شما هم لينکتان را در اختياره ديگران قرار دهيد تا از طرف شما عضو شوند تا شما هم سود سرشار ببريد زماني که وارد اکانت خود در اين گونه سايتها ميشويد لينک شما در قسمت (referral state (center قرار دارد
---------------------------------------------------------------------------------------------
مقدمه:
در اينترنت سايتهايي هستند که با عضو شدن در آنها روزانه به شما ايميل هاي تبليغاتي مي فرستند و شما با خواندن آنها - بله فقط با خواندن آنها - مقداري پول دريافت مي کنيد.
به طور مثال پس از عضويت در يکي از اين سايتها براي شما يک ايميل تبليغاتي مي آيد و شما با کليک کردن بر روي آدرس داده شده مقدار مشخصي پول به حساب خود نزد آن سايت مي افزاييد و پس از اينکه اين مقدار در حساب شما به مقدار مشخصي رسيد آن پول را مي توانيد دريافت کنيد .
اين نکته نيز گفتني است که شما براي عضويت در اين گونه سايتها هيچ مبلغي پرداخت نمي کنيد و حتي سايتهايي هستند که بابت عضو شدن در آنها مقداري پول به عنوان جايزه به شما دوست عزيز تقديم مي کنند.
ممکن است که تعجب کنيد ولي افرادي در همين جامعه خودمان وجود دارند که هزارها دلار از اين سيستم دريافت کرده اند .
مزيت بزرگ اين سيستم اين است که شما بابت عضويت و يا فعاليت هيچ مبلغي پرداخت نمي کنيد . بنا بر اين امکان ضرر کردن شما به صفر مي رسد .
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ عضويت در اين سيستم سه مرحله دارد:
1- داشتن يا باز کردن يک حساب بين المللي ايگولد E-Gold
2- ترجيحا توصيه مي کنم که يک ايميل جديد در يک سرويس دهنده معتبر اختصاصا براي اين کار ايجاد کنيد .
3- ثبت نام در اين گونه سايتها و شروع پول اندوختن با خواندن ايميلها ....که بهترين آنها را بعد از کلي تجربه در زير به ترتيب ميگويم
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
چرا يک شرکت يا سايتي اين مبلغ را فقط براي ديدن ايميل و کليک روي لينک پرداخت مي کند ؟
جواب اين است که اين سايتها يا شرکتها به نوعي کار تبليغاتي ميکنند و مبلغي را خودشان پرداخت نمي کنند و در واقع اين مبلغ را کساني که سايت يا محصولات خود را تبليغ مي کنند مي پردازند و خود اين سايتها و شرکتهاي تبليغاتي نيز مبلغي از اين تبليغات سود مي برند و بدون وجود ويزويتور هايي که اين تبليغات را بخوانند عملا اين شرکتها هيچ درآمدي ندارند پس مجبورند به نوعي بازديدکننده جلب کنند.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اولين قدم:
براي شروع کار و کسب درآمد از اينترنت شما به يک حساب الکترونيکي ارزي نياز داريد تا بتوانيد پولهايي را که از اينترنت به دست مياوريد به حساب خود انتقال دهيد.حسابهاي ارزي بسياري وجود دارند ولي من e-Gold را به شما پيشنهاد ميکنم براي باز کردن حساب الکترونيکي مجاني بر روي لينک زير کليک کنيد :
http://www.e-gold.com/e-gold.asp?cid=1505852
از اول سال 2004 ايگولد رايگان نيست. اگر پول در حساب خود داشته باشيد ماهانه يک درصد کل پول شما کم ميکند. براي انتقال پول هم در هر نوبت ( بسته به اندازه پول شما) تا پنجاه سنت بر ميدارد پس هيچ وقت اول و آخر ماه ميلادي حسابتان را خالي نکنيد وگر نه اگر پولي در حسابتان گردش کند و هزينه نگهداري را بر ندارند حسابتان را ميبندند
http://www.e-gold.com/e-gold.asp?cid=1505852
1- براي باز کردن حساب الکترونيکي egold روي لينک بالا کليک کنيد.
2- در صفحه باز شده روي Creat An Account که در سمت چپ صفحه قرار داره کليک کنيد.
3- در پنجره بعدي که شامل قوانين و گفته هاي سايت است بروي I Agree کليک کنيد.
4- در پنجره بعدي شما يک فرم رو مي بينيد که از ۵ قسمت تشکيل شده!
توجه: فقط به سوال هايي که کادر مقابلشون پررنگ هست جواب بديد. جواب دادن به بقيه سوال ها لزومي نداره.
Account Name : در اين قسمت شما براي حساب خودتون هر اسمي که دوست داريد مي تونيد انتخاب کنيد ، اين اسم رو وقتي پول ميفرستيد به گيرنده نشون ميده!
User Name : در اين قسمت شما يك نام کاربري (يوزر نيم) انتخاب مي كنيد!
Point of Contact: در اين قسمت بترتيب اسم ، آدرس ، شهر محل سکونت ، استان ، کشور ، کد پستي ، ايميل ، تلفن تماس و رمز کمکي (Alternate Passphrase )را وارد کنيد اين رمز در زمان در يافت ازتون سوال ميشه !
توجه: اطلاعات خودتون را درست وارد کنيد چون اگر سايت ايگولد متوجه شود که اطلاعاتي که داديد وجود خارجي ندارد حساب شما را ميبندد!
Passphrase : در اين قسمت براي حساب خودتون يک رمز انتخاب کنيد و اونو در هر دو قسمت اين بخش وارد کنيد!
توجه : پسورد(Passphrase) که براي خودتون انتخاب مي کنيد بايد حداقل شش حرفي باشد و بايد ترکيبي از اعداد و حروف باشه، يعني فقط حرف يا فقط عدد نباشه.
توجه:سايت egold کاملآ Secure است يعني وقتي که کدها رو ارسال و دريافت مي کنه در برابر هکرها حفاظت ميکنه! با اين وجود براي ايمني بيشتر شما مي تونيد رمز خودتون رو با استفاده از کي برد رمز وارد کنيد که کاملآ مطمئن باشه.
توجه:شما بايد دو كلمه عبور انتخاب كنيد كه كلمه اول( Alternate Passphrase) فقط براي انجام پرداختها قابل استفاده است و ديگري (Passphrase ) براي وارد شدن به Account و انجام كارهايي از قبيل تغيير كلمه عبور وحتي از بين بردن Account قابل استفاده است. و هرگز نبايد يادتون بره و بهتره هر دو تا يکي باشه تا يادتون نره
Turing Number Entry : اين قسمت بدين منظور طراحي شده که اين فرم توسط نرم افزارهاي اتوماتيک که براي پر کردن فرم نوشته شده است کار نکند! شما در اين قسمت يک عکس مي بينيد که يک عددي در آن نوشته شده و براي اينکه راحت خونده نشه ( توسط همون برنامه ها ) حسابي خط خطي شده! اين عدد رو در قسمت پايين عکس وارد کنيد!
حالا بر روي Open کليک کنيد تا حساب شما باز شود.اگر اطلاعات رو درست وارد کرده باشيد در اين صفحه شما اين پيغام رو می بینيد:
Your New egold account number is being sent via email toyour email @ test.com
معني اين جمله اينه که شماره حساب egold شما به اين آدرس ايميل شما ارسال شد! ( اين همان ايميلي است که در فرم ثبت نام وارد کرديد )
حالا ايميل خودتون رو چک کنيد و شماره حساب خودتون رو در يک جاي مطمئن يادداشت کنيد که يادتون نره.
تبريک به شما! حالا شما يک حساب egold داريد که ميتونيد اونو در همه جا استفاده کنيد! حداقلش اينه که ميتونيد پز بديد حساب بين المللی داريد.
براي ورود به حسابتان در سايت e-gold روي access your acount كليك كنيد و در صفحه باز شده اين گزينه ها رو ميبينيد :Account Number : شماره حساب خود را در اين قسمت وارد كنيد.Passphrase : پسورد خود را اينجا وارد كنيد.Turing Number : عددي كه داخل كادر روبرو هست را وارد كنيد.
توجه: براي هر دفعه وارد شدن به اکانت خود بانك جهت امنيت بيشتر از يك كد يك بارمصرف (pin code) استفاده مي كند که پانزده دقيقه بيشتر اعتبار ندارد و آن به اين صورت است كه پس از وارد شدن به حساب خود بلافاصله از طرف كامپيوتر بانك ايميلي براي شما فرستاده خواهد شد و در آن يك كد (pin code) وجود دارد که بايد اين کد را وارد کنيد تا وارد اکانت خود شويد(در چند روز اول افتتاح حساب ممکن است اين کد را نخواهد)
وقتي وارد اکانت خود شويد با اين گزينه ها روبه رو ميشويد:
Account Info : در اين قسمت شما مشخصات خود كه براي باز كردن حساب از آنها استفاده كرده ايد را مشاهده مي كنيد و مي توانيد هر يك از آنها و حتي كلمه عبور خود را اصلاح و يا تعويض نماييد.
History : در اين قسمت شما مي توانيد فعاليت و ميزان پرداخت و دريافت خود را به صورت خلاصه و يا با جزئيات مشاهده كنيد .
Redeem : در اين قسمت شما مي توانيد Account خود را از بين ببريد و حساب خود را به طور كلي ببنديد.
Spend : در اين قسمت شما مي توانيد پولتان را به راحتي به ديگر حساب هاي e-Gold انتقال دهيد.
Balance : در اين قسمت شما موجودي خود در e-Gold را ملاحظه مي كنيد و مي توانيد انتخاب كنيد كه e-Currency شما چه ارزشي نسبت به واحد هاي ارزي مختلف دارد.
Logout : با استفاده از اين كليد از حساب خود خارج مي شويد و فرصت سوء استفاده را از ديگران مي گيريد.
توجه: اگر مشكلي با هر يك از موارد فوق داشتيد مي توانيد با كليك كردن روي علامت سوالي كه كنار هر يك از قسمت ها وجود دارد توضيحات بيشتري را مشاهده كنيد.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
حالا که شما يه حساب باز کرديد اين سوال براتون پيش مياد که چطوري ميشه به اين حساب پول واريز کرد و يا برداشت کرد؟
براي اين کار روشهاي فراواني وجود دارد که من به چند نمونه از اين روشها که مناسب ما ايرانيها مي باشد را به شما معرفي ميکنم!
۱- براي اينکه شما بتوانيد پولتون رو در ايران به راحتي دريافت کنيد ابتدا لازم داريد که يک حساب ارزي داشته باشيد .حساب ارزي در هر نوع بانک داخلي(شعبه ارزي) مثلا رفاه-ملي-صادرات يا بانکهاي ديگر قابل ايجاد است که حداقل موجودي آن بايد$100 باشد براي باز کردن اين حساب يک برگ فتوکپي شناسنامه و صد دلار پول لازم داريد بعد مي تونيد به هرکدام از بانکها مراجعه کنيد و حساب باز کنيد پيشنهاد من بانک رفاه است. (بعدها اگر حساب شما خوب باشد از طريق اين بانک مي تونيد کارت اعتباري و ويزا نيز تهيه کنيد)
بعد براي انتقال پول خود از ايگولدبه سايت http://www.londongoldexchange.com مراجعه کنيد و در اين سايت ثبت نام کنيدودر قسمت sell e-currency اين سايت فرمي براي انتقال پول به هر جاي دنيا وجود دارد شما قسمتهاي مختلف اين فرم را يادداشت کرده و به بانکي که در آن حساب باز کرديد بريد و اطلاعات لازم رو از اونها مي گيريد. اطلاعاتي شامل نام- آدرس بانک- کدSWIFT ومواردي که در فرم وجود دارد. بعد براي انتقال از اين اطلاعات استفاده كنيد.براي ارسال پول به حساب ارزي به ايران در تمام اين نوع سايتها بايد از حالت bank wire استفاده كنيم.
۲- ميتونيد ايگولدتونو به کساي که تو ايران هستن و ميخرن بفروشين براي اين منظور به سايت http://www.egoldiran.com و يا http://www.iranegold.com مراجعه کنيد.
۳- سايت هايي وجود دارد که بوسيله ايگولد مي شود از آنها خريد کرد
توجه مهم:
حتما ميدانيد که ميتوان از هر آدرس ايميل به آدرسهاي ديگر ايميل فرستاد منظورم آدرس فرستنده قلابي است .
برخي از افراد سودجو از اين مسئله سوء استفاده ميکنند و از طرف e-gold براي شما ايميل ميفرستند و از شما ميخواهند كه به هر دليلي مثلاً upgrade حسابتان ، شماره e-gold و رمز عبور را در كادري كه به شما نشان ميدهند وارد كنيد .
اصلاً e-gold چنين ايميلهايي را براي هيچكس نميفرستد .
در هنگام پرداخت يا وارد كردن شماره حساب و رمز عبور بايد به نوار آدرس نگاه كنيد و آدرس صحيح e-gold كه با http شروع ميشود دقت كنيد و صرفاً به لينكي كه براي شما فرستاده اند نگاه نكنيد .
براي مثال : http://www.e-gold.com ، ظاهر لينك صحيح است و شما ممكن است به آن اعتماد كنيد ، ولي اگر روي آن كليك كنيد ميبينيد كه به يك سايت ديگر ميرود.
افراد سود جو از همين حالت و بي دقتي شما استفاده ميكنند و شما هم پس از كليك بر روي چنين لينكهايي به سايتهاي شبيه سازي شده به e-gold ميرويد و شماره حساب و رمز عبورتان را به راحتي در اختيار اين افراد قرار ميدهيد .
1) ايميل هاي شركت ايگلد هرگز داراي لينك نمي باشد اگر ايميلي دريافت كرديد كه لينكي در آن بود هرگز بر روي آن كليك نكنيد چرا كه از طرف هكرها براي شما ارسال شده است و براي دزديدن پسورد شما مي باشد .
2) پسورد ايگلد خود را هر چند وقت يك دفعه تعويض كنيد .
3) حتما هنگام خروج از Log out استفاده كنيد .

0 Comments:

Post a Comment

<< Home